www.socialsummit.cz
 
Úvod >  Pánská >  Běžecká Obuv >  Výstup Běžecká Obuv Prodej / Živá Modrá

Kategorie

Výstup Běžecká Obuv Prodej / Živá Modrá

Výstup Běžecká Obuv Prodej / Živá Modrá

  • Kód: Kód: 1614970139

Zlomte Nové Záznamy Tím, Že Se Rozpadnete Na Zcela Nové Palivo Fuelcore Sonic Pro Muže. Tato Inovativní Běžecká Bota Navržená Tak, Aby Vyhovovala Nejrychlejším Sportovcům Na Světě, Je Vybavena Ultraprodyšnou Vzduchovou Síťovinou, Která Vám Pomůže Udržet Se V Pohodě A Pohodlí Poté, Co Se Váš Běh Zahřeje, Míle Po Míli. Je Navržen S Boa Systemem Pro Vlastní Přizpůsobení, Zatímco Bota Stavba Dává Lehký, Druhý-Kůže-Jako Pocit. Elegantní Silueta A Moderní Designové Prvky Navíc Nabízejí Styl Jako Úhlednou Technologii. Hledači Rychlosti Si Zamilují Výkonnou Technologii Dopředného Myšlení V Běžecké Tenisce Fuelcore Sonic Pro Muže, Která Zahrnuje Konstrukci Botičky, Systém Boa A Odpružení Revlite V Mezipodešvi Pro Pohodlný, Bezpečný A Lehký Pocit.
Hmotnost: 241.1 Gramů (8,5 Oz)
Inovativní Mezipodešev Revlite Poskytuje Vynikající Odezvu A Trvanlivost Při 30% Lehčí Hmotnosti Než Jiné Pěny Se Srovnatelným Výkonem.
Kombinované Hustoty Pěny. Jeden Udržuje Pod Nohama Odpružení, Zatímco Druhý Přidává Rychlostí K Vašemu Kroku.
Boa System® Je Vybaven Baldachýnem A Patovým Zábalem Pro Skutečně Přizpůsobitelné Přizpůsobení
Konstrukce Zavaděče
6 Mm Pokles: Kvůli Odchylkám Vytvořené Během Vývojových A Výrobních Procesů, Všechny Odkazy Na Pokles 6 Mm Jsou Přibližné
Synthetic / Mesh Upper

1,963.3 CZK  1,478.0 CZK
Ušetříte: 25% z ceny

Vyberte prosím:
decreaseincrease


Copyright © 2020 New Balance.All Rights Reserved.Powered by www.socialsummit.cz